Sponsorzy Klubu

 • Gmina Kluczbork

  Największy partner naszego Klubu. Bez pomocy władz miasta: Pana Burmistrza Jarosława Kielara i Rady Miejskiej funkcjonowanie „MICKIEWICZ-a” nie byłoby możliwe. Kluczbork to prężnie rozwijająca się gmina, o czym świadczą realizowane przez nią inwestycje min. utworzenie strefy przemysłowej, rewitalizacja rynku, czy dawnej Fampry. Cieszymy się i jesteśmy wdzięczni, że zawsze możemy na Was liczyć! Gmina Kluczbork to bez wątpienia miejsce przyjazne dla uprawiania sportu!   
  https://www.kluczbork.eu/
 • Powiat kluczborski

  Jednostka samorządu terytorialnego, która w obecnym kształcie powstała 1 stycznia 1999 roku. Początki funkcjonowania naszego Klubu są ściśle związane z Powiatem kluczborskim i jego jednostkami. Pragniemy przypomnieć, że UKS „MICKIEWICZ” Kluczbork w 2012 roku powstał przy ZSO im. Adama Mickiewicza w Kluczborku – czyli szkole prowadzonej właśnie przez Powiat. Dziękujemy, że Powiat kluczborski mimo kiepskiej kondycji finansowej pozostał na pokładzie „Kluczborskiego pendolino”. 
  http://www.powiatkluczborski.pl/
 • Urząd Marszałkowski Województwa Opolskiego.

  Najmniejsze województwo na mapie Polski, ale na przykładzie Województwa opolskiego możemy powiedzieć, że małe jest piękne! Pięknie dziękujemy samorządowcom z Województwa Opolskiego
  z Panem Marszałkiem @Andrzej Buła na czele za pomoc przekazaną dla naszego Klubu, jest nam niezmiernie miło, że nadal wspieracie kluczborskiego „MICKIEWICZ-a”. 
  https://www.opolskie.pl/
 • Marcegaglia.

  Zakład produkcyjny Marcegaglia Poland w Kluczborku oferuje najszerszą na świecie gamę precyzyjnych spawanych rur ze stali węglowej, obejmującą bogaty zakres wymiarów i gatunków stali, zgodną z wymaganiami różnych sektorów przemysłu, a także posiada dużą ofertę taśm i blach do różnorodnych zastosowań.
  https://www.marcegaglia.pl/en/marcegaglia-kluczbork/
 • Gaja Plus.

  Znana i ceniona hurtownia materiałów budowlanych. Ważny gracz na lokalnym rynku branży budowlanej.  W swoim asortymencie posiada produkty do tzw. ciężkiej i lekkiej budowlanki. Cieszymy się, że jesteście z nami!
  https://www.gajaplus.pl/
 • Seppeler Ocynkownia Śląsk.


  W ciągu ponad 100 lat działalności Seppeler stał się elastyczną grupą przedsiębiorstw z regionalnie działającymi zakładami. Już od roku 2000 Grupa posiada oddział w Polsce – jest to Ocynkownia Śląsk. Cztery ocynkownie ogniowe – w Chrzanowie, Kluczborku, Częstochowie i Świdnicy odnoszą sukcesy, oferując szeroki wachlarz produktów. Dzięki indywidualnym usługom, zaawansowanym technikom i wysokiej orientacji serwisowej oferują Klientom najlepsze rozwiązania, a pracownikom bezpieczną przyszłość w miejscu pracy, w którym liczy się przywiązanie do wartości.
  https://www.ocynkownia.pl/pl.php
 • Salon Płytek Witkowski Palica.


  W Salonie Płytek znajdą Państwo kilkadziesiąt gotowych aranżacji łazienek. Posiadają  bogaty wybór (około 1000 wzorów) płytek ceramicznych, ceramiki łazienkowej, kabin, wanien oraz armatury sanitarnej. Dzięki współpracy z największymi polskimi producentami stale poszerzają swoją ofertę. Oferują towary najwyższej jakości w przystępnych cenach.
  https://salonkluczbork.pl/
 • Śląskie Przedsiębiorstwo Techniczno – Budowlane.

  Firma powstała w 1984 roku i na przestrzeni zaledwie kilku lat stała się potentatem na rynku budowlanym w całym kraju, realizując szereg inwestycji dla kontrahentów krajowych i zagranicznych. W swojej działalności największy nacisk kładą na jakość świadczonych usług oraz zadowolenie klienta!
  http://sptb.pl/
 • Firma Tyron.

  Producent materiałów termoizolacyjnych. Fabryka mieści się
  w Kluczborku i jest największą fabryką w tym regionie. Od początku naszej działalności stosuje zaawansowane technologie, które gwarantują przekazanie w ręce klientów produktów najwyższej jakości.
  https://tyron.pl/
 • Lesaffre.

  Lesaffre Polska SA to wiodący producent drożdży piekarskich, polepszaczy oraz dodatków dla branży piekarskiej i cukierniczej. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Wołczynie gdzie mieszczą się fabryki zarówno drożdży jak i polepszaczy & dodatków piekarskich. Spółka jest częścią francuskiej Grupy Lesaffre od 1999 roku.
  https://www.lesaffre.pl/
 • TomMar.
  Znakomity producent wyrobów tekstylnych: poduszek, kołder czy materaców. Firma ma swoją siedzibę w Polanowicach. Wieloletni partner naszego Klubu.
 • Odnowa.


  „ODNOWA” Sp. z o.o. jest zakładem pracy chronionej prowadzącym działalność usługową. Jest jedną z największych, zatrudniającą ponad 500 osób, spółką na Opolszczyźnie. Zdobyte przez ponad pół wieku doświadczenia pozwalają nam na sprostanie coraz większym wymaganiom naszych Klientów. Firma świadczy usługi z zakresu: usług ochrony osób i mienia, monitoringu, usług porządkowe i sprzątające i wynajmu własnych powierzchni biurowych.
  http://odnowa.pl/
 • Omnicom.
 • Lechmot.

  Firma założona w połowie lat dziewięćdziesiątych XX wieku przez Pana Leszka Kureczko, która świadczy usługi z zakresu: pomocy drogowej, napraw samochodów, prac ziemnych oraz wynajmu kwater dla firm.
  http://lechmot.pl/
 • Elektrotek.


  Hurtownia elektroinstalacyjna „Elektrotek” zajmuje się dystrybucją kabli i przewodów, a także osprzętu elektrotechnicznego i instalacyjnego (min. oprawy oświetleniowe w tym typu LED, czy przemysłowe świetlówki. Hurtownia ma swoje siedziby w Opolu, Wrocławiu i Kluczborku.
  https://elektrotek.pl/
 • PKS Kluczbork.

  Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej Sp. z o.o. w Kluczborku istnieje od 1950 r. Posiada ponad 50-letnią tradycję w przewozach pasażerskich.  Jest największą firmą w branży motoryzacyjnej na rynku lokalnym. PKS Kluczbork prowadzi Ośrodek Szkolenia Kierowców, który  posiada patronat Instytutu Transportu Samochodowego.
  http://pks.kluczbork.pl/
 • Hydrokom.


  Wodociągi i Kanalizacja „HYDROKOM” Sp. z o.o. w Kluczborku powstała jako Spółka prawa handlowego z większościowym udziałem Skarbu Gminy w styczniu 1993 r. Przeważającym rodzajem działalności gospodarczej jest zbiorowe zaopatrzenie ludności w wodę, odbiór ścieków i ich oczyszczanie.
  https://www.hydrokom.pl/
 • Sub – Druk

  Rewelacyjna firma wykonująca nadruki na odzież oraz gadżety reklamowe. Oferuje również haft komputerowy oraz sprzedaż odzieży roboczej.
  https://www.facebook.com/subdruk/about/?ref=page_internal
 • Agencja reklamy ARA


  Firma produkcyjna ukierunkowana głównie na produkcję kompleksowych systemów reklamy zewnętrznej i identyfikacji wizualnej. W jej port folio możemy znaleźć wyrób: elementów elewacyjnych: opaski reklamowe (fascie), podświetlane kasetony, litery przestrzenne. Reklam i oznakowania wolnostojącego: totemy, pylony oraz różnego rodzaju billboardy i tablice, Wszelkie oznakowanie związane z komunikacją – drogowskazy, strzałki wjazdowe,  tablice informacyjne, a także wewnętrzne i zewnętrzne stojaki, regały i ekspozytory reklamowe.
  https://www.ara.biz.pl/
 • Pałac Pawłowice.

  Pałac Pawłowice – Hotel & Restauracja & SPA. Obiekt posiada własną winnicę z której wina dostępne są w restauracji. Idealne miejsce na weekendowy wypoczynek lub organizacje przyjęcia.
  http://www.palacpawlowice.pl/
 • Promedia.


  Nasz partner dostarcza wysokiej jakości dostęp do Internetu i telewizję cyfrową. W swojej działalności wykorzystuje najnowocześniejszą technologię transmisji danych opartą o własną sieć światłowodową.
  https://www.ipv.net.pl/
 • Adam Sokołowski.
  (Fot. NTO)
  Znany kluczborski notariusz, wielki miłośnik i znawca sportu. O czym świadczy fakt posiadania przez Pana Adam dwudziestu czterech tytułów Mistrza Polski Kibiców Sportowych. Pan Adam Sokołowski od wielu lat jest dobrą duszą i przyjacielem naszego Klubu.
 • Ośrodek Sportu i Rekreacji Kluczbork.

  Jednostka organizacyjna Gminy Kluczbork dysponująca bogatą bazą obiektów sportowo – rekreacyjnych, w której skład wchodzą: Hala Widzowsko – Sportowa, popularna „Kluczborska twierdza”, w której mecze rozgrywają nasi siatkarze, kampus STOBRAWA, Kryta pływalnia, OTW Bąków oraz Kąpielisko Zalew Kuczborski.
  https://osir.kluczbork.pl/
 • Vital Medic – partner medyczny Klubu.


  Oficjalny partner medyczny Klubu. To jeden z najnowocześniejszych szpitali w Polsce, uruchomiony w 2015r, specjalizujący się
  w neurochirurgii, w szczególności neurostymulacji i neuroonkologii, a także w kompleksowym leczeniu chorób kręgosłupa. W szpitalu Vital Medic oprócz Oddziału Neurochirurgicznego funkcjonują również: Zakład Diagnostyki Obrazowej, Zakład Rehabilitacji, Zakład Poradni Specjalistycznych (leczenia kręgosłupa, neurochirurgiczna, neurologiczna, ortopedyczna, rehabilitacyjna, psychologiczna, okulistyczna) oraz POZ. Dumą szpitala jest Blok Operacyjny, składający się z trzech sal operacyjnych, wyposażonych w nowoczesny sprzęt medyczny.
  https://vitalmedic.pl/
 • MOTTO – Muzyczna oprawa Twojej imprezy

  https://www.facebook.com/Mottoimpreza
 • FOODLAB Mateusz Feldman


  100%zdrowia,100% eko. Diety Fit-Catering to coś więcej niż pyszne
  i świeże kompozycje posiłków najlepszej jakości, to zdrowie zamknięte
  w pudełkach. Przekonaj się, że zdrowa dieta może być pyszna.
  https://fit-catering.pl/